KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12332537
nr 1233 2537
Frans Lindström
(1874-1954), Sverige
Akvareller, 3 st. Stockholmsmotiv, signerade, 17x24, ca
Frans Lindström, född 1874 i Stockholm , död 1954, svensk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 februari 2019
kl 19:55:39
100 kr
150 kr
Frans Lindström
Läs mer om Frans Lindström